Akcijos
Nagų freza
35.00€ 13.99€
Segtukai plaukams 20vnt
3.10€ 1.50€
Segtukai plaukams 20vnt
3.10€ 1.50€
Segtukai plaukams 20vnt
3.10€ 1.50€
Segtukai plaukams 20vnt
3.10€ 1.50€
Segtukai plaukams 20vnt
3.10€ 1.50€
Segtukai plaukams 20vnt
3.10€ 1.50€

Pristatymas ir apmokėjimas

Visi Mazakainis.lt užsakymai yra tvarkomi centralizuotai. Užsakymų atlikimo kontrolę nuolat vykdo vienas, pastovus darbuotojas. Tai garantuoja maksimalią darbo kokybę.

Siekdami taupyti mūsų klientų laiką ir pelnyti pasitikėjimą,  mes suteikiame Jums galimybę patiems išsirinkti kokiu būdų atsiimsite savo prekes. Yra 3 prekių atsiėmimo būdai:

Prekę siunčiam paštomatu: Omniva arba LPExpress. Siuntimo kaina 3€

Prekę mes siunčiame su kurjeriais. Po pinigų pervedimo į mūsų sąskaitą, mes išsiunčiame siuntą su kurjeriu. Tokios siuntos yra pristatomos 1-2 darbo dienų bėgyje nurodytu adresu. Prieš pristatant siuntinį, kurjeriai susisieks su gavėju nurodytu telefonu. Siuntimo kaina 5,79 €

Pirkėjas pats ateina į mūsų parduotuvę „1000 smulkmenų“ ,adresu Vilkpėdės g. 6 Vilnius, su savimi turėdamas/atsimindamas užsakymo numerį, kuris bus atsiųstas el.laišku. Apmokėti prekes galite atėję į parduotuvę (grynaisiais arba banko kortele) arba pervesdami pinigus į mūsų sąskaitą, prieš ateidami atsiimti prekes.

Prekes mes siunčiame klientams AB „Lietuvos paštu“ Po pinigų pervedimo į mūsų banko sąskaitą, 1 darbo dienos bėgyje, mes įsipareigojame išsiųsti prekes registruota siunta paštu per AB "Lietuvos paštas". Siuntos brūkšninį kodą klientas gaus elektroniniu paštu. Su šiuo kodu klientas galės sekti savo siuntos būvimo vietą. Registruotos siuntos pristatomos nurodytu adresu (t.y į namus, darbą ir pan). Siunta bus palikta pašte TIK tuo atveju, jeigu pašto darbuotojui nepavyks pristatyti siuntą nurodytu adresu (pvz.: gavėjo nebus namuose atėjus pašto darbuotojui ir pan). Siuntinys, pagal Lietuvos pašto reglamentą, adresatą Lietuvoje pasiekia nuo 2 iki 5 darbo dienų. Tačiau mes išsiųsime visus užsakymus skubia siunta, todėl prekes gausite 2-3 darbo dienų bėgyje. Visą atsakomybę už siuntinio pristatymą, vėlavimą ir kt. prisiima Lietuvos paštas. Kiekvienas užsakymo pristatymas yra papildomai  derinamas su gavėju, atsižvelgiant į jo norus. Jeigu norite, kad prekės būtų pristatytos kitu adresu, prašome tai mums pranešti.

Siuntimo kaina 3,50€ 

Jeigu kilo klausimų drąsiai susisiekite Tel.:  +37060519999, El.paštu info@mazakainis.lt  

 

Mazakainis.lt © 2020
Powered By RevoProjects