Taisyklės

Šios Pirkimo-pardavimo taisyklės (toliau - "Taisyklės") yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje Mazakainis.lt.

Naudotis Mazakainis.LT paslaugomis gali:

Sutarties sudarymas

Pirkėjas, norintis įsigyti prekes el. parduotuvėje Mazakainis.lt turi susipažinti su šiomis taisyklėmis (formuojant prekių krepšelį, pažymėjus varnele, jog sutinkate su taisyklėmis).

Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti sutarta suma. Jeigu pasikeičia pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, pirkėjas privalo nedelsiant juos atnaujinti. Pirkėjas gali gražinti prekę 14 dienų bėgyje (prekė turi būti tvarkinga, būtinai išsaugoti įpakavimo dėžę) ir atgauti savo pinigus. Už prekių siuntimą pinigai nėra grąžinami.

Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti prekes po užsakymo apmokėjimo. Jeigu užsakymas nėra apmokamas daugiau negu 2 savaites ir nepavyksta susisiekti su Pirkėju, Pardavėjas turi teisę panaikinti užsakymą.

Jei Pirkėjas bando pakenkti el.parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti Pirkėjo galimybes naudotis el.parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti el.parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas. Pardavėjas gali atsisakyti priimti užsakymą ar parduoti prekes Pirkėjui, jei pastarasis nustatomas kaip nepatikimas klientas.

Sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis el.parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes nurodytu adresu ir per sutartą laiką.Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę.

Prekių grąžinimas

Pirkėjas gali grąžinti prekę 14 dienų bėgyje (prekė turi būti tvarkinga, būtinai išsaugoti įpakavimo dėžę) ir atgauti savo pinigus. Grąžinimo teisė negalioja  jei prekių ar paslaugų būklė pablogėjusi ne dėl pardavėjo kaltės. Prieš grąžinant, apie gautas netinkamas prekes prašome mus informuoti el. paštu: info@mazakainis.lt arba telefonu +37068720000 nuo 8:30 iki 17:00; +37060519999  nuo 17:00 iki 08:30

Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymu nustatyta tvarka.

Dėmiosio! Prekių kainos ir skelbiamos akcijos e-parduotuvėje www.mazakainis.lt ir mūsų parduotuvėje ƒ„1000 smulkmenų“ adresu Vilkpėdės g.6 gali skirtis.